Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Матеріально-технічне забезпечення закладу освіти

Date: 30 серпня 2022 о 14:44, Refreshed 12 грудня 2023 о 00:21

Стан матеріально-технічного забезпечення навчальних

кабінетів , майстерні, спортмайданчика

Хмелівського ліцею – закладу загальної середньої освіти І- ІІІ ступенів

Заклад освіти збудовано в 1975 році (будівля складається з 2-х поверхів, проектна потужність – 320 учнів).

За 47 років капітального ремонту не відбувалося. Але незважаючи на її вік і зношеність адміністрація закладу разом із колективом працівників , батьків та учнів постійно працює над удосконаленням матеріально-технічної бази, підтриманню її в робочому стані.

Кожен рік виконуються ремонти, є висновки державної санітарно – епідеміологічної служби про відповідність приміщень вимогам санітарних норм і правил, дозвіл пожежної частини, протоколи замірів опори ізоляції електромережі.

У приміщенні школи 19 кабінетів для учнів 5-11 класів, 5 кабінетів для учнів 1-4 класів.

Кожен навчальний кабінет має паспорт, у якому відображені загальні санітарно-гігієнічні умови приміщення кабінету, організація робочих місць, режим роботи кабінету, перелік методичної літератури, дидактичний та роздатковий матеріал, наочні посібники та технічне обладнання, постійні й змінні експозиції, в більшості кабінетів систематизовано навчально-методичне забезпечення.

Усі кабінети, де проводяться навчальні заняття, відповідають Положенню про навчальні кабінети загальноосвітніх навчальних закладів, яке затверджене наказом МОН України за № 601 від 20.07.2004 р., Державним санітарним правилам і нормам влаштування, утримання загальноосвітніх навчальних закладів та організації навчально-виховного процесу, які погоджені листом МОН України від 05.06.2001 р. за № 1/12-1459, у них створені необхідні умови для занять.

Навчально-методичне забезпечення дозволяє в повному обсязі виконувати навчальні програми, за якими працює колектив учителів школи.

Усі навчальні приміщення мають доступ до мережі Інтернет та можливість використання вільної зони Wi-Fi.

У  є актова зала, бібліотека з читальним залом,  спортивна зала, інклюзивно – ресурсна кімната,  методичний кабінет, кабінет соціально-психологічної служби,  їдальня, медичний кабінет.

Медичний кабінет розташований на 2 поверсі, повністю забезпечений необхідними медикаментами та обладнанням.

З метою чіткої організації режиму дня, який відповідає віковим нормам учнів, збереження здоров’я й попередження харчових та інфекційних захворювань, у школі організовано гаряче харчування учнів 1-11-х класів у шкільній їдальні.

Благодійна допомога. Кошти від ЮНІСЕФ у розмірі 2000 доларів.  Покращення матеріальної бази харчоблоку їдальні: столи виробничі з нержавіючої сталі з однією полицею - 2 шт., стелаж для сушки посуду з нержавіючої сталі - 2 шт., бойлер на 80 літрів  - 1шт., тістоміс з міксером та блендером - 1 шт., духовка електрична з конвекцією на 100 л. - 1 шт.

Послуги: ремонт електричних плит, заміна світильників на енергозберігаючі.

Фото навчальних кабінетів можна знайти в розділі «Віртуальна екскурсія».

Стан матеріально-технічного забезпечення навчальних

кабінетів , майстерні, спортмайданчика

Гаївської філії (ЗЗСО І – ІІ ступенів)  Хмелівського ліцею – ЗЗСО І –ІІ ступенів

В 2017 році школа була забезпечена новими меблями і обладнанням, тому класні кімнати  повністю укомплектовані меблями навчальних кабінетах. В 2019 році виконана реконструкція внутрішнього туалету,обладнана класна кімната для учнів 1 класу, замінені вікна  в столовій та 2 класах

В 2021 році виконаний капітальний ремонт харчоблоку згідно Нового Санітарного регламенту: перетерті стіни, побілені водоемульсійною фарбою, покладена плитка на висоту 2м від підлоги в   харчоблоці,обідньому залі,        замінили двері  та вікно в моєчній кімнаті.

Колектив навчального закладу працював над дизайном шкільного подвір'я.

Навчально-виховний процес у школі проводиться у 3 класах для учнів 1 – 4 , 5 кабінетах  для 5 – 9  та на  спортивному майданчику і в спортивній кімнаті (взимку).

Класні кімнати і кабінети оснащені наочністю: інформаційними стендами, плакатами, таблицями, роздатковим і дидактичними матеріалами, тематичними папками, тематичними куточками.

З технічних засобів навчання у школі є:

• домашній кінотеатр

• телевізори      - 2

• комп’ютери    - 6

• мультимедійні дошки - 2

Обладнана кімната  для групи з короткотривалим перебуванням дітей: забезпечені меблями з дитячого садка, придбані іграшки та роздатковий матеріал, зроблені поробки для занять згідно програми.

Для реалізації освітньої оздоровчої діяльності з фізичної культури використовується спортивна кімната  позашкільного центру. Спортзал, обладнаний спортінвентарем:

• гімнастичні лави   - 2, канати для лазіння – 1

• стінки гімнастичні – 2, бруси гімнастичні – 1

• козел гімнастичний – 1,перекладина гімнастична – 0

• мати гімнастичні – 3

А також спортмайданчик з нестандартним обладнанням та площадками для баскетболу , футболу, волейболу.

Працює комбінована майстерня.  В розпорядженні вчителя трудового навчання знаходиться солідний арсенал деревообробного та металообробного інструменту, станки та верста

Навчально-дослідна робота з біології проводиться на пришкільних ділянках, квітниках, в зоні зелених насаджень навколо школи.

В приміщенні школи розташована  шкільна бібліотека. Учні та вчителі в достатній кількості забезпечені літературою.

Comments:
Only authorized users can leave comments.